Neden VEMUS ?

Elektronikte kilit teknolojiler

Güven ve konfor veren invasyonlara odaklanıyoruz

VEMUS ile
Daima daha iyi

Müşterilerine elektronik ve yan donanımları konusunda bütüncül çözüm ortağı olan VMS, her zaman farklı, özgün tasarımlar sunarak güçlü işbirlikleri kurar. Elektronik projeleriyle birçok yeniliğin öncüsü olan, inovatif çözümler yaratan, böylelikle müşterilerinin rekabetçiliğine önemli katkılar yapan Vms, “daima daha iyinin” yolundadır.

Disiplinlerarası Proje Yeteneği

VMS, bir çok sektöre hizmet sunarak bu deneyimlerini projelerine yansıtma becerisi gösterebilen bir firmadır. Çünkü biliyoruz ki günümüzde, “disiplinlerarası proje yeteneği”, rekabette üstünlük yaratır. Vemus endüstriyel mutfak ve fırıncılık sektöründen, market ekipmanlarına, iklimlendirme sektöründen otomativ sektörüne proje çeşitliliği ile bu yeteneğini kanıtlamaktadır. Ayrıca elektronik kilit sektörüne, Kilitronik markası ürünler tasarlayan VMS Elektronik, dünyaya açılan bir yöne de sahiptir.

40+
ÜLKEYE İHRACAT

36 yıllık tecrübeyle 30'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktayız

37 YILLIK TECRÜBE
40+
ÇALIŞAN

40'ın üzerinde çalışan kapasitemiz ile kesintisiz üretim

KURULUŞ HİKAYESİ

Atölyeden Kurumsala giden yolculuğumuz

Mustafa Dayanıklı; “80'li yılların başında abim Vehbi Dayanıklı ve ben elektronik dergilerini büyük bir merakla ve radyo yapma isteğiyle takip etmeye başladık. Harçlıklarımızla aldığımız komponentlerle amatör radyo yaptık. Evimizin terasında kurduğumuz küçük atölyemizde ürettiğimiz elektronik kartları Bursa Elektronikçiler Çarşısı'nda satmak bizim için büyük hazdı. Abimin askerlik dönüşü ve benim de henüz Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği 3. sınıfta okurken, özgün elektronik tasarımlar, cihazlar üretmenin heyecanı ve hayatımıza bu şekilde anlam kazandıracağımızı düşünerek bodrum katında bir yer tutup iş hayatına girişimci olarak atıldık. Ablamızın teras kattaki atölyemizde zemine yazdığı ve isimlerimizin baş hecelerinden oluşan “VEMUS kuruluş hikayesi” böylelikle başlamış oldu.

Şu an 40 kişilik genç, dinamik ve güçlü bir ekiple Organize Sanayi de bulunan fabrikamızda işimize tutku derecesindeki sevgimiz ile hayatımıza anlam katmaya devam ediyoruz.” Devamında sayın Dayanıklı “Gelin, yenilikçi projelerinizin elektronik tasarımlarını birlikte yapalım ve böylece hikayelerimiz içi içe geçsin...” çağrısında bulundu.

Çeyrek asırlık tecrübemizle sektöre kazandırdığımız katma değerlerimizle ve yeniliklerimizle tüm VEMUS ekibi olarak gururluyuz.
Şeffaflık ve Çözüm ortaklığı

Müşterilerine elektronik ve yan donanımları konusunda bütüncül çözüm ortağı olan VEMUS, her zaman farklı, özgün tasarımlar sunarak güçlü işbirlikleri kurar. Elektronik projeleriyle birçok yeniliğin öncüsü olan, inovatif çözümler yaratan, böylelikle müşterilerinin rekabetçiliğine önemli katkılar yapan VEMUS, “daima daha iyinin” yolundadır.

İnsan ve Çevre Sağlığı Sorumluluğumuz

VMS Elektronik, bir çok sektöre hizmet sunarak bu deneyimlerini projelerine yansıtma becerisi gösterebilen bir firmadır. Çünkü biliyoruz ki günümüzde, “disiplinlerarası proje yeteneği”, rekabette üstünlük yaratır. Vemus endüstriyel mutfak ve fırıncılık sektöründen, market ekipmanlarına, iklimlendirme sektöründen otomativ sektörüne proje çeşitliliği ile bu yeteneğini kanıtlamaktadır. Ayrıca elektronik kilit sektörüne, Kilitronik markası ürünler tasarlayan VEMUS Elektronik, dünyaya açılan bir yöne de sahiptir.

Yenilikçilik

Biz tüm iş süreçlerinde yeniyi ve farklı olmayı hedeflemeliyiz. Artan rekabet ortamında müşteri beklentilerini karşılayan ve müşteriye bir değer sunan yenilikler ve farklılıklar ile rekabetimize güç katacağız. Yenilikçi fikirlerin ortaya çıkarılması ve onların başarı ile uygulamaya sokularak değer üretme VMS Elektronik'in vazgeçilmez iş yaklaşımıdır. Yenilikçi ve farklı olmak uzun gelecekte de rekabetin önemli unsurlarıdır.

Sürdürülebilir Büyüme

Karlılık seviyesi, tek başına bir hedef değil, VMS'nin varlığını ve gelişimini sürdürmesi anlamına gelmektedir. Bu kapsamda çalışanlarımızın iş güvencesi ve O'nların sürekli gelişimi bizler için vazgeçilmez unsurlardır.

Contact